Договір оферти з агентством Семен Ядрен

Договір оферти

Договір оферти з агенцією семантики Семен Ядрен

Линия

Завантажити Угоду у форматі *.doc

Ця Угода укладається між ПП Біонт-К, іменованим надалі «Агентство семантики Семен Ядрен» та Користувачем сервісу «semen-yadren.com», надалі іменованим «Замовник», разом за текстом Угоди «Сторони», а окремо – « Сторона».

1. Загальні положення.

1.1. Ця угода є публічною офертою, відповідно до наведених нижче умов.
1.2. Користуючись послугами «Агентства семантики», Замовник погоджується з умовами та положеннями, викладеними в цій угоді.
1.3. Ця угода є дійсною в електронному вигляді.

2. Предмет Угоди.

2.1. «Агентство семантики» надає послуги з:
— Складання семантичного ядра під ключ.
— Збору та чищення пошукових запитів.
— угруповання семантичного ядра на основі налагодженої технології.

3. Умови співробітництва.

3.1. «Агентства семантики» працює на основі налагодженої технології та внутрішніх інструкцій.
3.2. Перед виконанням замовлення Замовник обов’язково вивчає приклади семантичних ядер і приймає для себе рішення — чи підходять результати для його поставленої мети.
3.3. Алгоритми збору, чищення, угруповання, обсяги та види інформації, що вивантажується однакові для всіх.
3.4. Послуги «Агентства семантики» вважаються наданими належним чином та прийнятими Замовником у повному обсязі, якщо протягом 3 (трьох) робочих днів, з моменту отримання Замовником «повного списку зібраних фраз» або «повного семантичного ядра», «Агентство семантики» не отримало від Замовник аргументованої письмової претензії на електронну пошту: support@semen-yadren.com.
3.5. Не аргументовані заяви Замовника на кшталт: «Мені не подобається результат» чи «Мені здається, що результат має бути іншим» не розглядаються «Агентством семантики».
3.6. У разі отримання претензії «Агентство семантики» зобов’язується протягом 3 (трьох) робочих днів аргументувати правильність результатів роботи або виправити знайдені Замовником помилки.
3.7. Агентство семантики не несе відповідальності за фінансові втрати Замовника в результаті використання отриманих результатів, оскільки все залежить від правильності їх впровадження.

4. Права та обов’язки сторін.

4.1. Права та обов’язки Замовника.

4.1.1. Замовник має право на доступ до особистого кабінету «Агентства семантики» у будь-який час, крім часу проведення профілактичних робіт.
4.1.2. Замовник має право користуватися інструментами особистого кабінету «Агентство семантики» в межах його функціональних можливостей та на умовах, встановлених цією Угодою.
4.1.3. Відмовитися від послуг цієї Угоди можна, письмово попередивши на електронну пошту: support@semen-yadren.com про це «Агентство семантики», не пізніше 8 годин з моменту проведення передоплати за будь-який етап робіт.
4.1.4. Замовник має право будь-якої миті подати заявку на видалення свого облікового запису та всієї інформації про нього, що зберігається в особистому кабінеті «Агентства семантики». Видалення облікового запису та інформації Замовника, що зберігається в особистому кабінеті, провадиться протягом 7 днів з дати отримання заявки.
4.1.5. Замовник зобов’язаний своєчасно, але не пізніше 3 (трьох) робочих днів оплачувати послуги «Агентства семантики» відповідно до встановлених цін на складання семантики у прайс-листі.
4.1.6. За запитом «Агентства семантики» надати не пізніше 3 (трьох) робочих днів усю інформацію, яка необхідна для виконання «Агентством семантики» своїх зобов’язань за цією Угодою. Такі вихідні дані та інформація мають бути актуальними, достовірними, повними та несуперечливими.
4.1.7. Не розголошувати відомості про методи та способи надання послуг за цією Угодою, які стали йому відомі у процесі надання Агентством семантики послуг.
4.1.8. Категорично забороняється в усній чи письмовій формі завдавати образ керівництву та співробітникам «Агентства семантики». Систематичне порушення цього пункту призведе до розірвання цього Договору без повернення коштів Замовнику.
4.1.9. Замовнику категорично забороняється залучати самих себе як партнерів у рамках «Партнерської програми». Такі облікові записи будуть заблоковані без можливості виведення коштів.

4.2 Права та обов’язки Агентства семантики.

4.2.1. Надавати послуги, описані в розділі 2 цієї Угоди.
4.2.2. Здійснювати підтримку Замовника, консультувати його з питань роботи через:
— зручну систему зв’язку на сторінці контакти;
— форму онлайн допомоги на сайті;
4.2.3 У випадку, якщо Замовник протягом 15 календарних днів не оплачує замовлення та не відповідає на запити менеджерів, «Агентства семантики» має повне право виставити на продаж зібране семантичне ядро для компенсації витрат на його створення.
4.2.4 За запитом Замовника термін очікування оплати може бути одноразово подовжений до 30 календарних днів.

4.2.5 Агентства семантики залишає за собою право в будь-який момент змінити ці правила.

5. Відповідальність сторін та порядок вирішення спорів.

5.1. Жодна із Сторін не несе відповідальності за повне або часткове невиконання будь-якого зі своїх обов’язків, якщо невиконання є наслідком обставин непереборної сили, що виникли після укладення Угоди та незалежних від волі Сторін. У разі дії обставин непереборної сили понад 1 (одний) місяць будь-яка Сторона має право в односторонньому порядку відмовитися від виконання своїх зобов’язань за цією Угодою (розірвати Угоду).
5.2. «Агентства семантики» не несе відповідальності за використання Замовником отриманої інформації.
5.3. Усі претензії Замовник має право направити на адресу електронної пошти support@semen-yadren.com. Претензія повинна включати конкретний перелік порушень з боку Агентства семантики та достовірні контактні дані Замовника.
5.4. У разі, якщо надані “Замовником” дані та/або матеріали для виконання умов цієї Угоди містять помилки, неточності і це призвело до неправильного результату роботи «Агентства семантики», то виправлення робіт виконується шляхом надання Замовником правильних даних та компенсації повторної роботи «Агентства семантики».

6. Інші умови.

6.1. Ця Угода набирає чинності з дати акцепту та діє до повного виконання своїх зобов’язань Сторонами.
6.2. Ця Угода може бути розірвана достроково за взаємною угодою Сторін, а також за ініціативою «Агентства семантики» у разі порушення Замовником умов цієї Угоди без повернення останньої будь-яких коштів.
6.3. Технічна підтримка послуг, що надаються згідно з предметом цієї Угоди, здійснюється в робочі дні з 9:00 до 18:00.

7. Гарантії.

7.1. За винятком гарантій, прямо зазначених у тексті цієї Угоди, «Агентство семантики» не надає жодних інших гарантій.
7.2. Погоджуючись з умовами та приймаючи умови цієї Угоди шляхом її акцепту, Замовник запевняє «Агентство семантики» та гарантує, що він:
— вказав достовірні персональні дані під час реєстрації;
— укладає цю Угоду добровільно;
— ознайомився з усіма умовами цієї Угоди;
— повністю розуміє та підтверджує предмет Угоди;
— Має всі права та повноваження, необхідні для укладення та виконання цієї Угоди.

8. «Агентство семантики».

Юридична особа: ПП «Біонт-К», агенція семантики «Семен Ядрен»
29026, Україна, м.Хмельницький, вул.Староконстантинівське шосе, 1/1,
ІПН: 31792225,
IBAN Code: UA343154050000026003052330296,
Назва банку: JSC CB «PRIVATBANK»
Bank SWIFT Code: PBANUA2X
електронна пошта: support@semen-yadren.com.
Директор: Каспрук В.Ю.